Відкриваємо магазин з продажу велосипедів

Магазин, в якому представлений широкий асортимент велосипедів різних видів і моделей (гірських, шосейних, спортивних, міських тощо), здатний принести своєму власникові серйозну прибуток. Головне — правильно підійти до реалізації бізнес-ідеї.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Спочатку варто визначитися, чи буде у вашій торговій точці веломайстерня. Це принесе хороший додатковий дохід і значно скоротить терміни окупності проекту, але і зажадає інвестицій на придбання обладнання і зарплату майстра-ремонтника. Вартість повноцінного комплекту інструментів складає близько 50 000 рублів. Оплата праці працівника залежить від регіону. Середня зарплата веломайстри по країні — 30 000 рублів.

Велосипед — товар великий, тому площа приміщення повинна бути не менше 50 кв. метрів. Крім основного товару необхідно надати клієнтам можливість придбати додаткові аксесуари та екіпірування, тобто буде потрібно простір для монтажу вітрин. Крім цього, потрібно складське приміщення для зберігання товару.

Перед магазином бажано облаштувати хорошу велосипедну доріжку, на якій можна буде протестувати дорогий товар перед покупкою.

Слід відповідально поставитися до підбору співробітників і наймати на роботу лише фахівців, що добре розбираються в велотехнике і здатних дати цінні поради і відповісти на всі питання клієнтів. Пам’ятайте: один невірний крок може коштувати вам платоспроможного покупця.

Закупівлею товару для магазину вигідніше займатися в осінньо-зимовий період: в цей час постачальники надають великі знижки і влаштовують розпродажі. Для такої роботи доцільно найняти окремого менеджера, здатного оперативно і грамотно вирішувати закупівельні питання.

Заявити про себе допоможе, як завжди, реклама у всіх доступний джерелах. Давайте оголошення на спеціальних дошках, форумах в Інтернеті, організуйте роздачу листівок і візитних карток, використовуйте можливості місцевих ЗМІ.

Для відкриття магазину знадобиться близько 1 мільйона рублів. Половина суми піде на придбання першої партії товару, а інші гроші знадобляться для благоустрою приміщень, виплату першого гонорару працівникам і т. д. Окупність проекту становить, в середньому, 12-18 місяців. Прискорити процес повернення фінансів допоможуть додаткові послуги, такі як велопрокат або міні-салон аерографії.

Share your thoughts