Відкриваємо магазин посуду

Які б не були доходи жителів нашої країни, але попит на побутові товари першої необхідності буде завжди. До такої продукції належить і кухонний посуд, на продажах якої можна заробити чималі кошти, якщо підійти до цього питання розумно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цікавий факт: за статистикою, найбільш затребуваною є посуд білого кольору, тому новачкам у цьому виді бізнесу доцільно мати її в широкому асортименті. Дійсно, білі тарілки, блюдця, салатники, чашки, келихи чудово виглядають на будь-якому столі, доречні в будь-якій ситуації і відмінно вписуються навіть у найбільш некласичні кухонні інтер’єри. На другому місці по споживчому попиту стоїть прозора посуд. А ось до дуже оригінальним дизайнерським товарам варто поставитися з насторогою: є ризик «прогоріти». Висновок простий: зосередьте увагу на класиці.

Що стосується матеріалу, з якого виготовлена кухонне начиння, то тут вже не один рік в лідерах числиться фарфор.

Посудна торгова точка повинна бути не менше 50-60 кв. м. площі. У такому просторі покупцям буде зручно, просторо і комфортно. Звичайно, за умови, що ви правильно розташували вітрини.

Одна з основних умов успіху вашого бізнесу — це кваліфікований персонал, тому підбирайте продавців-консультантів дуже ретельно. В ідеалі, це повинні бути жінки середніх років. У них, як правило, великий досвід у веденні домашнього господарства, так і покупці ставляться до них з довірою.

Конкуренція в посудном справі достатня, тому «вижити» серед суперників можна тільки за рахунок якості продукції і доступною вартості.

У середньому, відкриття хорошого магазину доведеться вкласти близько 750 000 рублів. При правильній організації витрати окупаються досить швидко, і вже через 3-4 місяці активної роботи ви зможете вийти на стабільно високий прибуток.

Share your thoughts