Відкриваємо корт для сквошу

Сквош — це вкрай популярний в європейських країнах вид спорту, який для Росії поки ще досить екзотичний. Але тим цікавіше бізнесменам, які на відкритті корти для «заморського» сквошу мають можливість побудувати досить прибутковий і малоконкурентный бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сума стартового капіталу складе близько 1,5 мільйона рублів. Цього буде достатньо для купівлі комплекту обладнання для благоустрою приміщення. Основна особливість цієї спортивної гри полягає саме в тому, що вона проводиться строго на закритих майданчиках з повноцінними стінами і дахом. Тому до підбору території потрібно підійти дуже уважно.

Корт для сквошу має певні розмірні параметри — 9,75 м Х 6,40 м Х 5,64 м. При пошуку приміщення орієнтуйтеся на ці цифри. Найбільша складність буде з майже шестиметрової висоти.

Знайти постачальників готових сквош-пакетів сьогодні можна через Інтернет. Складніше справи можуть йти з підбором тренерів, особливо в периферійних містах. Але є варіант самостійно навчитися цієї гри, а потім вже приступати до викладання азів майстерності іншим. Не бійтеся пробувати щось нове, і удача вам обов’язково посміхнеться!

Share your thoughts