Відкриваємо дитячий книжковий магазин

Незважаючи на розвиток сучасних технологій та «засилля» новомодних гаджетів, книга була і залишається найкращим джерелом знань для самих юних членів суспільства. Відкривши дитячий книжковий магазин, можна забезпечити себе стабільним джерелом доходу на довгі роки вперед. Але ваш магазин повинен бути не зовсім звичайним — тільки в цьому випадку вдасться обійти конкурентів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почніть з пошуку відповідного приміщення. Чудово, якщо є можливість знайти територію поблизу дитячих садків, шкіл, поліклінік, парку відпочинку. Саме у цих місцях спостерігається найбільше скупчення вашої цільової аудиторії. Розробіть унікальний дизайн вивіски — вона повинна бути яскравою, барвистою, запам’ятовується і привертає увагу. Крім книжкових полиць в магазині коштує розмістити ігрову зону і невеликий буфет — ці дві складові допоможуть максимально задовольнити потреби маленьких відвідувачів та їх батьків.

Величезну роль грає дизайн інтер’єру: розмістіть на стінах зображення популярних казкових і мультяшних героїв, підлогове покриття може імітувати м’яку зелену травичку, а стеля можна перетворити в космічний простір. В такому незвичайному місці дітям буде дуже цікаво!

В ігровій зоні встановіть кілька скринь з різноманітними іграшками та настільними іграми, кілька столиків і стільців. Не завадить і телевізор, транслює пізнавальні мультфільми.

З особливою відповідальністю поставтеся до підбору персоналу. Ваші співробітники повинні бути своєрідними продавцями-аніматорами, добре розбираються не тільки в дитячій літературі, але й у психології і вміють знайти підхід до маленького клієнта.

Безпосередньо перед відкриттям проведіть широкомасштабну рекламну кампанію і порадуйте перших відвідувачів приємними подарунками. Такий маркетинговий хід неодмінно приверне увагу і дітей, і дорослих.

Share your thoughts