Відкриваємо детективне агентство

До послуг приватних детективів звертаються дуже багато. При цьому дана ніша дуже слабо вивчена, і конкуренція в ній украй мала. Відкривши власне детективне агентство, можна щомісяця заробляти пристойні суми, при цьому займаючись цікавою і навіть захоплюючим справою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

За статистикою, ряди детективів все частіше поповнюють колишні співробітники органів МВС, у яких є ліцензія на такий вид діяльності. Важливо володіти необхідними знаннями, навичками і діловою хваткою. А також не забути оформити ІП.

Потрібно зазначити, що діяльність слідчих у реалі разюче відрізняється від тієї, що ми бачимо на екранах телевізорів. За законом, у нас в країні заборонено несанкціоновано зберігати і використовувати приховані відеокамери, прослуховуючі пристрої, зброю. Але досвідчені слідчі запевняють, що працювати детективом цілком можна і без цього технічного набору. Практика показує, що хороший детектив здатний вирішити поставлене перед ним завдання за допомогою комп’ютера, блокноти, ручки, фотоапарата і допитливого розуму. Кмітливість і увага — ось що виходить на перший план.

В детективне агентство приходять з різних причин. І кожен раз при виконанні замовлення детектив змушений в тій чи іншій мірі перевтілюватися. Адже навряд чи можна досягти успіху, якщо йти в розслідуванні напролом і «розкривати всі карти». Тому акторські здібності не пошкодили ще ні одному співробітнику детективної контори.

Клієнтська аудиторія починаючого підприємця у цій сфері вкрай велика. До сищикам звертаються з проханням знайти зниклі автомобілі, людей, перевірити майбутніх подружжя або співробітників (особливо, якщо вони — іноземні громадяни). Широку затребуваність отримала послуга бізнес-розвідки.

Заробіток власника розшукового агентства обмежується тільки його здатністю знайти клієнтів. Чим якісніше і оперативніше ви виконаєте перші замовлення, тим більше шансів отримати нові допомогою «сарафанного радіо».

Share your thoughts