Відкриваємо будівельний магазин

Незважаючи на значну кількість будівельних магазинів у містах нашої країни, кожна із них незмінно приносить своїм власникам прибуток. Збираючись відкрити подібну торгову точку, необхідно подбати про наявність конкурентоспроможного асортименту і якісного обслуговування.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Обсяг інвестицій в проект напряму залежить від його масштабів. Для відкриття магазину середніх розмірів (150-170 кв. м.) потрібно близько 4 мільйонів рублів. Цифра приблизна, остаточні розрахунки можна буде зробити тільки після того, як ви точно визначитеся з видами продукції, яку збираєтеся пропонувати клієнтам.

Для вашого магазину потрібно закупити обладнання — стелажі та оргтехніку. Це, в цілому, коштує недорого. Основна стаття витрат — закупівля товару. На оформлення торгової точки як всередині, так і зовні доведеться витратити не менше 150 000 рублів.

Основна перевага невеликих магазинчиків перед великими ритейлерами — це крокова доступність. Якщо ви плануєте продавати професійні інструменти для будівництва, подбайте про належної кваліфікації консультантів. Для кожного відділу повинен бути власний фахівець. Плюс, слід найняти одного управителя.

Пам’ятайте: у цьому бізнесі правильне місце розташування торговельного об’єкта — це 70% успіху. Підбирайте приміщення ретельно, проведіть моніторинг конкурентів, запропонуйте покупцям максимально якісний товар за приємними цінами і грамотне обслуговування, організуйте зручну парковку та оперативну доставку.

Рентабельність будівельного магазину оцінюється в 30-35% (при націнці на товар в 50%). Таким чином, можна зробити висновок, що це вкрай вигідна справа. Важливо правильно підійти до питання реалізації ідеї.

Share your thoughts