відкриття ветеринарної аптеки

Чотириногі і крилаті домашні улюбленці схильні до різних захворювань не менше, ніж їх господарі. Власники тварин готові віддати багато, щоб побачити свого вихованця знову здоровою та веселою. Тому прибутковим бізнесом може стати відкриття ветеринарного аптечного пункту.

Потрібно відзначити, що дана сфера низкоконкурентна, тому зайняти гідне місце в ній нескладно. Для початку роботи необхідно знайти співробітника, що має ветеринарну освіту, підтверджену дипломом, готового вчитися надалі і підвищувати свою кваліфікацію.

Стартовий капітал — значний.

Початкова сума не може бути меншою за 500 000 рублів. В першу чергу, слід взяти в оренду приміщення площею від 30 квадратних метрів. На цій території можна розмістити торгову площадку, складські зони, а також зони для відпочинку працівників. Левова частка капіталу піде на закупівлю обладнання (холодильників, камер зберігання, стелажів, вітрин).

Для відкриття ветаптеки знадобляться дозволи від різних наглядових органів (Росспоживнагляду, СЕС тощо).

Щоб отримати хороший прибуток, необхідно провести ретельний моніторинг ветеринарного ринку і скласти перелік найбільш затребуваних товарів.

В якості постачальників слід вибирати виключно перевірені компанії з гарною репутацією. Тільки в цьому випадку ветеринарна аптека зможе заслужити довіру споживачів і завоювати значну клієнтську аудиторію.

Поділіться своєю думкою