відкриття розважального міні-парку

Діти, як відомо, квіти життя. Вони — сенс нашого існування, і будь-який батько зробить все можливе, щоб організувати дозвілля свого чада максимально цікаво і захоплююче.

Походи в парк розваг допомагають дитині в її фізичному й психологічному розвиткові. Малюк пізнає світ, вчиться знайомитися і спілкуватися з ровесниками і одночасно в ігровій формі зміцнює власне здоров’я.

Реалізувавши задум з відкриття мініатюрного парку розваг для дітей в міському сквері, можна отримати чималий прибуток. Особливо такий бізнес піде вдало в невеликих населених пунктах, де конкуренція мінімальна або зовсім відсутня.

Щоб втілити проект в життя, потрібно виконати кілька умов. По-перше, потрібно офіційний дозвіл від адміністрації населеного пункту, що дозволяє встановити на його території дитячий спортивний комплекс.

Необхідно ретельно підбирати місце, ретельно перевіряти правильність встановлення атракціонів, особливу увагу приділити підбору персоналу.

Для міні-парку підійдуть надувні гірки та батути. Можна також встановити гойдалки, каруселі та інші елементи, характерні для традиційних дитячих майданчиків.

Звичайно, цей бізнес сезонний та працює не більше 4-5 місяців в році. Але при правильно обраному місці встановлення ігрових снарядів цього часу буде достатньо, щоб окупити вкладення, а в наступний сезон вже працювати на прибуток. Благо, атракціони при правильній експлуатації здатні прослужити вірою і правдою кілька років поспіль без ремонту і заміни.

Поділіться своєю думкою