Відкриття пральні

На перший погляд бізнес-ідея щодо відкриття пральні може здатися пережитком минулого, адже практично в кожній сім’ї сьогодні є автоматична пральна машина. Тим не менше ці послуги досі затребувані, при цьому конкуренція мінімальна, тому що підприємцю всі дороги відкриті!

Після реєстрації ІП слід приступити до пошуку відповідного приміщення. Для початку досить території в 20 кв. м. Але якщо ви націлені на справді великий бізнес, налаштуйтеся на оренду площі в 150-200 кв. м. Це дозволить встановити оптимальну кількість пральних машин для завантаження 30 кг білизни в годину.

Основна цільова аудиторія підприємця — початківця- корпоративні клієнти. Оптимальним варіантом буде налагодження зв’язків та підписання договорів з власниками готельних комплексів, ресторанів, автозаправок з кемпінгами і т. д.

Мінімальний стартовий капітал для відкриття пральні оцінюється в 1 мільйон рублів. При грамотній рекламній кампанії і достатньою клієнтської бази можна заробляти до 200 000 рублів щомісяця. Тобто терміни окупності складають 5-6 місяців.

Share your thoughts