Відкриття пральні

На перший погляд бізнес-ідея щодо відкриття пральні може здатися пережитком минулого, адже практично в кожній сім’ї сьогодні є автоматична пральна машина. Тим не менше ці послуги досі затребувані, при цьому конкуренція мінімальна, тому що підприємцю всі дороги відкриті!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Після реєстрації ІП слід приступити до пошуку відповідного приміщення. Для початку досить території в 20 кв. м. Але якщо ви націлені на справді великий бізнес, налаштуйтеся на оренду площі в 150-200 кв. м. Це дозволить встановити оптимальну кількість пральних машин для завантаження 30 кг білизни в годину.

Основна цільова аудиторія підприємця — початківця- корпоративні клієнти. Оптимальним варіантом буде налагодження зв’язків та підписання договорів з власниками готельних комплексів, ресторанів, автозаправок з кемпінгами і т. д.

Мінімальний стартовий капітал для відкриття пральні оцінюється в 1 мільйон рублів. При грамотній рекламній кампанії і достатньою клієнтської бази можна заробляти до 200 000 рублів щомісяця. Тобто терміни окупності складають 5-6 місяців.

Share your thoughts