Відкриття особистої обсерваторії

Статистика показує, що людей, одним з основних захоплень яких є астрономія, з кожним роком стає все більше і більше. Якщо ви є одним з них, то бізнес-ідея по відкриттю власної невеличкої обсерваторії — це ваш варіант!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для запуску проекту необхідно підшукати відповідне приміщення. Воно обов’язково має бути великим. Головне — це відсутність перепон у вигляді інших високих будівель та інших об’єктів, що перешкоджають огляду. Тобто обсерваторія повинна розташовуватися на відкритій місцевості.

Основним обладнанням для вашого науково-пізнавального закладу є, звичайно ж, телескопи. Придбати собі такий прилад в особисте користування може далеко не кожен хороший телескоп коштує досить дорого), але от відкрити «вікно» в космічний простір хочуть, безумовно, всі. І, надавши таку можливість людям, підприємець-початківець зможе заробити досить пристойний капітал.

Приділіть велику увагу стилістиці приміщення — інтер’єр повинен бути тематичним. Прикрасьте стіни відповідними декораціями, зображенням планет сонячної системи, зіркового неба і т. д. Це дуже важливо для залучення нових відвідувачів шляхом «сарафанного радіо».

Спочатку можна придбати кілька бюджетних моделей телескопів, але згодом, коли з’явиться перша гідна прибуток, їх доцільно буде замінити на більш потужні агрегати з можливістю фотографування. Якщо ви запропонуйте відвідувачам роздруковувати фотографії космічних красот, зроблені ними ж самими, ви неодмінно заслужите ще більшої уваги цільової аудиторії.

Share your thoughts