Відкриття меблевої та килимовій хімчистки

Відмінна бізнес-ідея, яка не вимагає наявності значного стартового капіталу, — відкриття сервісу по хімчистці меблів і килимів. Щоб старт був успішним, знадобиться близько 100 000 рублів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як відомо, меблі та килимові покриття в будинку або квартирі брудняться дуже часто, і самостійно позбавитися від плям часто не представляється можливим. У таких випадках власники предметів інтер’єру звертаються до послуг хімчисток, і на цьому можна побудувати прибутковий бізнес.

Почати слід з пошуку відповідного приміщення. Воно не обов’язково має бути просторим. Головна умова — можливість комфортного розміщення необхідного устаткування і матеріалів: екстрактора, пилососа, чистячих засобів.

Послуги такого роду клінінгу можна пропонувати не тільки приватним клієнтам, але і великим громадським закладам: кафе, готелів, ресторанів, магазинів, фітнес-центрів, навчальних закладів і т. д.

Головне — не економити на рекламі. Саме правильно побудована рекламна компанія допоможе залучити левову частку клієнтів, які цілком зможуть приносити власнику хімчистки по 3000 рублів щодня чистого прибутку. Таким чином, окупність вкладень не перевищить і двох місяців.

Share your thoughts