відкриття магазину-дрогері

Європейські покупці вже давно оцінили переваги торгових точок, облаштованих у форматі дрогері. Тепер ця ідея поступово добралася і до просторів Росії. Можна без значних фінансових витрат відкрити цілу мережу таких магазинчиків, що спеціалізуються на продажу товарів, які не потребують особливих умов зберігання (побутова хімія, косметика, парфумерія, деякі продукти харчування). Часом на прилавках дрогері можна знайти деякі лікарські препарати, для відпуску яких не вимагається рецепта лікаря.

Щоб розпочати бізнес, необхідно знайти відповідну торгову площу. Потреби у закупівлі дорогого обладнання, такого, як холодильники і морозильні камери, немає. Високотехнологічні кондиціонери встановлювати теж не потрібно — створити відповідний для відвідувачів мікроклімат допоможуть найпримітивніші вентилятори.

Асортимент магазину такого формату передбачає тільки товари з великим терміном придатності, тобто відсутність швидкопсувної продукції дає значну економію. Немає прострочення — ні втрати фінансів.

Щоб прибуток була стабільною, краще відкрити відразу декілька невеликих магазинчиків, охопивши всі густонаселені і спальні райони міста. Дрогері створені саме для тих клієнтів, які живуть в 5-7 хвилинах ходьби від торгової точки. Тобто мережа повинна бути щільною.

При правильному підборі асортименту вкладення окупляться буквально за півроку, а далі павільйони будуть працювати виключно на прибуток.

Поділіться своєю думкою