відкриття лавки

Зброю різного виду і призначення поступово стає об’єктом масового користування, і на відкритті збройового магазину можна побудувати прибутковий і високоприбутковий бізнес.

В першу чергу, для здійснення задуманого необхідно отримати дозвіл від регіонального УВС. Слід зазначити, що такої ліцензії буде достатньо в будь-якому регіоні, а от у Москві потрібно ще й заручитися підтримкою від столичної влади.

Стартовий капітал знадобиться значний — не менше 100 000 доларів. Стільки грошей потрібно, щоб обладнати торговельний майданчик у відповідності з технічним регламентом, отримати ліцензії, закупити зброю та супутні товари.

Для початку потрібно взяти в оренду досить значна за площею приміщення — не менше 120 квадратних метрів. Така територія дозволить з комфортом розмістити товар і дасть хороший огляд відвідувачам. Якщо ви — щасливий володар простору більшої площі, то можна зробити зонування і розділити приміщення на кілька окремих залів, в яких продавати зброю за тематиками (мисливська, бойове, пневматична і т. д.).

Якщо ви хочете залучити велику кількість клієнтів і заслужити їх довіру, подбайте про внутрішній антураж торговельної площадки. Інтер’єр повинен бути гідним і викликати повагу, тому економити тут не варто. У декорі слід використовувати натуральне дерево, шкіру, замшу, метал. Світло не повинен бути занадто яскравим.

Асортимент може бути найрізноманітнішим, але особливо не варто йти в екзотику. Найбільшим попитом користуються вітчизняні рушниці і гвинтівки. У цьому випадку, ніякі імпортні аналоги так і не змогли перевершити російського виробника.

Не забудьте і про продаж засобів для самооборони: газові балончики, електрошокерів і т. д. Це в рази збільшить рентабельність підприємства.

Звичайно, збройовий бізнес окупається досить повільно, близько 2-х років. Але після закінчення цього терміну прибуток буде дуже високою.

Поділіться своєю думкою