Відкриття керуючої компанії

Житлово-комунальний бізнес набирає популярність рік від року. Відкривши власну керуючу компанію, можна дуже швидко отримати стабільний і високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відомо, що державні установи зі сфери ЖКГ дуже погано справляються зі своїми обов’язками, і мешканці багатоквартирних будинків все частіше вдаються до послуг приватних фірм.

Управління будинком з великою кількістю квартир — справа нескладна. Головне — правильний підхід. Завдання компанії — ведення обліку енергоспоживання, а також витрати води та газу. Якщо фірма зуміє грамотно вибудувати політику і допоможе мешканцям скоротити величину квартплати, то довіра до неї стане безмежним.

Тепер потрібно зрозуміти, яким же чином фінансові витрати мешканців стануть менше? Відповідь проста: економія стане реальною відразу ж, як тільки з квитанцій заберуться рядки, які ЖЕК в реалі ніколи не виконував: капітальний ремонт, прибирання території і т. д.

Друга можливість заощадити — це встановити загальний лічильник води. Плата скоротиться на 50-60%. Те ж саме щодо газу і електрики.

Щоб розпочати бізнес, потрібно офіційно зареєструвати свою організацію. Потім слід знайти підходяще приміщення для офісу, вміщує значну кількість співробітників.

Звичайні способи реклами просування бізнесу не допоможуть: доведеться говорити з потенційними клієнтами безпосередньо. Зате тут відмінний помічник — «сарафанне радіо».

Звідки ж беруться доходи? У більшості випадків приватні управляючі контори беруть з кожної квартири щомісячну фіксовану плату за свої послуги. Приміром, якщо в будинку 120 квартир, і з кожною з них отримувати хоча б 500 рублів на місяць, то дохід буде відчутним — 60 тисяч рублів тільки з одного будинку.

Share your thoughts