Відкриття кафе з приготування локшини WOK

Китайська локшина WOK впевнено займає свою нішу на ринку сучасного фаст-фуду. Відоме нам з американським бойовикам з участю Джекі Чана страву вже завоювало популярність у російських мегаполісах. Провінції ж тільки належить відкрити для себе цю нову швидку їжу, дуже різноманітне і смачну.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Китайці насолоджувалися локшиною WOK ще за дві сотні років до нашої ери. Це була найулюбленіша їжа всього населення Піднебесної. Її готували з куркою, рибою, овочами, грибами і подавали на всі урочистості. Своєю популярністю локшина WOK зобов’язана найбіднішим верствам населення Китаю. Швидко і впевнено це блюдо витіснило з китайського національного меню пшеницю, рис і соєві боби.

Локшина WOK відрізняється швидкістю приготування. Її смажать на сильному вогні в спеціальних сковородах сферичної форми. Подається вона зараз в традиційних картонних коробочках. Значно збільшуються обсяги продажів за рахунок доставки замовлення на будинок або в офіси локшини в оригінальній красивій упаковці.

Відкриваємо кафе

Відкриття кафе з приготування локшини WOK може стати досить прибутковим бізнесом. Слід врахувати, що особливо великого стартового капіталу ця справа не потребує, досить 150-200 тис. руб.

Відкриваючи кафе, в першу чергу, постарайтеся орендувати приміщення у великому торговому центрі, де постійно перебуває велика кількість людей. При цьому врахуйте: основними споживачами локшини WOK виявляються молоді двадцяти-тридцятирічні люди.

Близько 50 тис. руб. вам доведеться витратити на придбання необхідного обладнання: плити, сковорідок, мікрохвильової печі, холодильника і кухонних приладів. Така ж сума потрібна на закупівлю продуктів. Майте на увазі: найвигідніше укласти договори з оптовими постачальниками яєчної локшини.

Фонд заробітної плати слід розрахувати для двох кухарів, касирів і прибиральниці.

Якщо ви замислюєтеся про отримання максимального доходу, слід організувати доставку локшини WOK. В такому випадку вам знадобиться ще й кур’єр.

Рентабельність бізнесу

Прибуток від кафе повністю залежить від місця положення підприємства, тобто від кількості клієнтів і від цін на продукцію.

Собівартість порції WOK-локшини коливається від 30 до 90 крб. Відпускна ціна — від 100 до 250 руб. Щомісячний прибуток від роботи кафе може складати від 80 до 300 тис. руб.

Share your thoughts