Відкриття гладильни

Здається, що сьогодні сфера послуг охоплена бізнесменами повністю, і підприємцю, у якого не є значного стартового капіталу, знайти вільну нішу просто неможливо. Насправді це не так. Проводячи спостереження за щоденними людськими потребами, можна розгледіти перспективну бізнес-ідею. Наприклад, люди щодня потребують чистою, випрасуваною одязі. При цьому прасування сорочок, суконь, брюк, спідниць віднімає масу часу. Та й далеко не кожному подобається займатися такою одноманітною, нудною і складною роботою. Тому, пропонуючи послуги прасування, можна отримати гідний дохід, буквально не виходячи з дому.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб відкрити власну прасувальну, достатньо мати вільне приміщення і 20-30 тисяч рублів на покупку устаткування. До слова, приміщення орендувати необов’язково — можна використовувати вільну кімнату в будинку чи квартирі. Головне, щоб у ній вистачало місця і для прасувальних систем, і для зберігання замовлень. Заробивши певний капітал на домашніх послуги, з часом можна буде розширюватися.

Про обладнанні варто сказати окремо. При масових замовленнях прасування звичними нам прасками буде віднімати надто багато часу. Бажано відразу придбати професійну систему прасування, до складу якої входять прасувальна дошка, спеціальний паровий прес і праска. Вартість такого комплекту починається від 20 000 рублів, і він здатний значно полегшити працю початківця бізнесмена і прискорити процес. Крім цього, доведеться купити вішалки і пакети для білизни. Якщо клієнт побачить, що ви з повагою ставитеся до його речей, то неодмінно звернутися до вас ще.

Коли клієнтська база стане значною, можна подумати не тільки про оренду окремого приміщення, але і про наймання персоналу. В якості професійних гладильщиц відмінно підійдуть «бувалі» домогосподарки. Також вам може знадобиться кур’єр для доставки замовлень клієнтам додому, а також для збору ще не глаженой одягу.

Share your thoughts