відкриття гарбузової ферми

Подібний проект дуже легко реалізувати починаючим підприємцям, які проживають у великих мегаполісах або в курортних зонах. Сьогодні ні в кого не викличуть здивування або захоплення зручні м’які ліжка або кований мангал у дворі будинку. А ось що звисають зі стелі гарбуза здивують навіть найзапекліших скептиків.

Такий от бізнес заснував рядовий тайванський фермер. Спочатку він заробляв на овочах, вирощених власними руками, але потім втомився від рутинної роботи і вирішив, що буде тепер заробляти на мандрівників.

Так з’явилася на світ його гарбузова ферма. Запитаєте, чому саме гарбуз? Відповідь проста: цей овоч дуже яскравий і піднімає настрій при одному тільки погляді на нього.

У своїй гарбузової оранжереї фермер зібрав всі відомі у світі сорти гарбуза, і тепер помилуватися на висять над головою плоди приїжджають туристи зі всього світла.

Бізнес йде дуже успішно. Підприємець не тільки бере гроші за вхід у його чудову авторську теплицю. Відвідувачі також мають можливість придбати будь-який вподобаний примірник гарбуза. Плюс до всього, на фермі продаються гарбузове соки, морозиво та інші страви з цього овочу, тут же проводяться майстер-класи по їх приготуванню, які теж коштують певних грошей.

У Росії, звичайно, втілити таку ідею в життя трохи складніше, так як із-за кліматичних умов ферма може працювати тільки пару місяців в році. Проте якщо підійти до організації підприємства з часткою креативу, можна в сезон заробляти не менше, ніж вышеобозначенный тайванец за рік.

Share your thoughts