відкриття гарбузової ферми

Подібний проект дуже легко реалізувати починаючим підприємцям, які проживають у великих мегаполісах або в курортних зонах. Сьогодні ні в кого не викличуть здивування або захоплення зручні м’які ліжка або кований мангал у дворі будинку. А ось що звисають зі стелі гарбуза здивують навіть найзапекліших скептиків.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий от бізнес заснував рядовий тайванський фермер. Спочатку він заробляв на овочах, вирощених власними руками, але потім втомився від рутинної роботи і вирішив, що буде тепер заробляти на мандрівників.

Так з’явилася на світ його гарбузова ферма. Запитаєте, чому саме гарбуз? Відповідь проста: цей овоч дуже яскравий і піднімає настрій при одному тільки погляді на нього.

У своїй гарбузової оранжереї фермер зібрав всі відомі у світі сорти гарбуза, і тепер помилуватися на висять над головою плоди приїжджають туристи зі всього світла.

Бізнес йде дуже успішно. Підприємець не тільки бере гроші за вхід у його чудову авторську теплицю. Відвідувачі також мають можливість придбати будь-який вподобаний примірник гарбуза. Плюс до всього, на фермі продаються гарбузове соки, морозиво та інші страви з цього овочу, тут же проводяться майстер-класи по їх приготуванню, які теж коштують певних грошей.

У Росії, звичайно, втілити таку ідею в життя трохи складніше, так як із-за кліматичних умов ферма може працювати тільки пару місяців в році. Проте якщо підійти до організації підприємства з часткою креативу, можна в сезон заробляти не менше, ніж вышеобозначенный тайванец за рік.

Share your thoughts