Відкриття дитячого кафе

Звичайно, конкуренція серед закладів громадського харчування вкрай висока. Щоб зайняти в цьому бізнесі гідне місце і забезпечити себе високим доходом, підприємцю необхідно вибрати незвичайний формат. Таким цілком може стати дитяче або сімейне кафе, де найменші члени суспільства будуть почувати себе комфортно, а їх батьки — максимально розслаблено і спокійно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розмір стартового капіталу не можна назвати позахмарними — потрібно близько 2-х мільйонів рублів. Цієї суми достатньо для втілення цікавого дизайнерського проекту, виконання ремонтних робіт, закупівлю меблів, обладнання для кухні, реманенту для дитячої ігрової зони, канцелярських товарів, проведення рекламної кампанії і т. д.

Особливу увагу приділіть меню кафе: зробіть упор на рецепти здорового харчування, корисні для дітей. Включіть в список молочні каші, супи, легкі салати, гаряче, піцу, страви з картоплі, десерти та коктейлі на молоці. Раціон ваших відвідувачів повинен бути максимально продуманим і різноманітним.

Для реалізації проекту досить орендувати приміщення площею 170 кв. м. (на 60 місць). Для дітей найцікавіша частина кафе — це ігрова зона. Обладнайте її різноманітними батутами, сухим басейном, лабіринтом, творчим куточком, обов’язково найміть хороших аніматорів. Надайте потенційної цільової аудиторії можливість проводити у вашому закладі веселі дитячі свята, а також, при бажанні, складати індивідуальне меню.

У штат персоналу повинні входити, як мінімум, три кухарі, один шеф-кухар, адміністратор, бухгалтер, 3-4 офіціанта, спеціаліст по клінінгу, водій. Наймання аніматорів розраховується окремо.

Зробіть своєму закладу яскраву рекламну кампанію, здивуйте відвідувачів нестандартної вивіскою, залучіть ЗМІ, створюйте групи в соціальних мережах, організовуйте роздачу візиток та буклетів. Заманивайте клієнтів різноманітними акціями, знижками та подарунками.

Практика показує, що середній чек у дитячому кафе становить не менше 500 рублів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 25-30%. Розрахунковий час окупності і виходу на чистий прибуток у розмірі 180 000 рублів становить 2 роки.

Share your thoughts