відкриття диско-бару

Для реалізації проекту знадобиться початковий капітал в розмірі 500 000 рублів. Профіт від підприємства складає близько 300 000 в місяць. Таким чином, вкладення окупляться лише за 2 місяці.

Розважальна сфера — популярне сьогодні напрям. Щоб заклад користувався успіхом, необхідно дати можливість його відвідувачам не тільки спокійно відпочити за чашкою кави, але і повеселитися і розслабитися під звуки запальної музики. Звичайно, конкуренція в цьому бізнесі висока, але при грамотному розподілі фінансів можна зайняти лідируючі позиції в будь-якому населеному пункті.

Подбайте про придбання сучасної апаратури і привабливому дизайні приміщення як з внутрішньої, так і з зовнішнього боку.

Необхідно відповідально поставитися до підбору кадрів. Для роботи в диско-барі потрібно найняти двох барменів, охоронців, прибиральницю. Офіціантів специфіка закладу не передбачає. Треба врахувати, що чим професійніше бармен, тим дорожче коштують його послуги, але тим привабливішим буде заклад для клієнтів.

Необхідно ретельно підібрати місце розташування. Спальний район, звичайно, не варіант. Ідеальним буде оренда приміщення ближче до центру населеного пункту, але при цьому у віддаленні від офісів і торгових площ.

Звичайно, за вхід в диско-бар необхідно брати з відвідувачів плату. Середньодобовий прибуток складе близько 30 000 рублів. У вихідні та святкові дні дохід збільшиться ще більше, тому окупність даного підприємства дуже висока.

Поділіться своєю думкою