Відкриття чайної

Всю нашу країну можна умовно поділити на дві рівноцінні групи: перша — любителі кави, друга — цінителі чаю. Парадоксально, але статистика показує, що кавомани частіше всього байдужі до чаю, і навпаки. Для першої категорії є спеціалізовані заклади громадського харчування — кав’ярні, так чому б не відкрити аналогічне місце відпочинку і для других? Можна з упевненістю стверджувати, що хороша чайна вкрай вигідним вкладенням.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відкривати подібний заклад доцільно в місті з населенням від 350 000 чоловік. Обов’язково оцініть рівень конкуренції перед реалізацією бізнес-ідеї. Відмінним місцем для чайної стане територія торгового центру, бажано перший поверх. На площу, що вміщає 40-45 посадочних місць, потрібно не менше 8 осіб персоналу.

Стартові вкладення оцінюються в 1 мільйон 700 000 рублів. Цих грошей вистачить на розробку професійного дизайну та оздоблення приміщення, закупівлю кухонного обладнання, меблювання, продуктів, організацію якісної рекламної кампанії та орендну плату.

Назва «чайна» передбачає наявність в асортименті широкого вибору чайних сортів. Як варіант, запропонуйте клієнтам найпопулярніші види індійського чаю, такі як Нувара-Елія, ассамська, даурський, дарджилінг, Нілгірі та інші. Обов’язково знайдіть прямих постачальників з Індії, якщо хочете заслужити довіру клієнтської аудиторії. Робота з перекупниками становить небезпеку для репутації, так як є шанс отримати підробку.

У меню, крім чаю, повинні бути приставлені всілякі ласощі: східні солодощі, випічка, сухофрукти, кілька видів меду. Також урізноманітнити асортимент можна бізнес-ланчами, морозивом, легкими салатиками, десертними стравами.

Особливу увагу приділіть зовнішнього вигляду персоналу. Використовуєте в інтер’єрі і в уніформі індійські мотиви — клієнти оцінять такий креатив по достоїнству.

Статистика показує, що рентабельність подібних закладів встановилася на позначці в 25%. При правильному підході до організації бізнесу терміни окупності проекту не перевищить 10 місяців. Очікуваний прибуток — до 145 000 рублів щомісяця.

Share your thoughts