Відкриття басейну

Здоровий спосіб життя сьогодні на піку популярності. В тренді не тільки правильне харчування, але й активний спортивний відпочинок. Заняття спортом сьогодні взагалі стали мало не панацеєю від усього: від хвороб, від нудьги, від нудьги. Одним подобається ганяти у футбол з друзями, іншим кататися на лижах або скейтборді, третім вихлюпувати свою енергію і набиратися сил на водних просторах. Останні якраз і є основною цільовою аудиторією для бізнесмена-початківця, який планує відкрити власний басейн.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що подібний бізнес має високу прибутковість і низьку конкуренцію: далеко не у всіх містах Росії існує можливість поплавати в теплій водичці на закритому майданчику. Тому ідею можна втілити в життя навіть на території невеликого населеного пункту — клієнти завжди знайдуться.

Цільова аудиторія різновікова — в басейни ходять як батьки з дітками дошкільного віку, так і пенсіонери. Професійні спортсмени також не відмовлять собі в задоволенні поплавати на добре обладнаних доріжках. Нові тенденції в бізнесі показують, що відвідування басейну стає одним з найпопулярніших корпоративних заходів.

У басейні обов’язково повинен бути персонал: медична сестра, бухгалтер, керуючий, прибиральниці. Чудово, якщо є можливість знайти хорошого тренера з плавання тоді термін окупності значно скорочуються.

Для реалізації планів у великому мегаполісі знадобиться не менше 2 мільйонів доларів, так як тут успіх буде тільки у обширного комплексу з кількома резервуарами і розвиненим сервісом. У маленькому містечку на втілення ідеї в життя знадобиться близько 100 000 доларів. Цієї суми буде достатньо, щоб знайти відповідне приміщення довжиною близько 20 метрів і змонтувати в ньому чашу для басейну з 3-ма доріжками. Також цих грошей вистачить на хороший ремонт, монтаж комунікацій та підготовку необхідної документації. Окупність бізнесу становить близько 2 років.

Share your thoughts