Відкриття автокафе

Ідея відкриття кафе на колесах відмінно підходить молодим і активним підприємцям, які бажають мати пристойний дохід і вийти на прибуток у досить короткі строки (не більше року).

Перед підставою мобільного заклади громадського харчування необхідно визначитися з цільовою аудиторією. Від цього безпосередньо залежить асортимент реалізованої продукції, а також маршрути пересування. Наприклад, в якості основної клієнтури можна вибрати студентів.

Потім необхідно придбати саме «кафе». Під ці цілі досить легко переобладнати невеликі фургони, мікроавтобуси та інший наземний транспорт подібного виду. Можна навіть використовувати причіп. Головне, щоб була можливість його оперативно переміщати. Можна розглянути і інший варіант: використовувати ваш фургончик або автобус тільки для готування, а місця для клієнтів обладнати прямо поруч з ним, на свіжому повітрі. Для цього слід придбати легку складну меблі і парасольки.

Щоб бізнес пішов угору, необхідно приділити увагу не тільки привабливому зовнішньому вигляду автокафе, але і правильному внутрішньому наповненню. Потрібно робити все у відповідності з санітарно-епідеміологічними і пожежними вимогам безпеки.

Далі слід подумати про обладнанні. У автокафе доцільно встановити кондиціонер, холодильник (краще декілька), мікрохвильову піч, плиту, водонагрівач і кавоварку. Не обійтися без великої кількості одноразового посуду, серветок, контейнерів.

При підборі персоналу зверніть увагу на наявність медичних книжок у всіх робітників.

Ну, а маршрути прямування вибираються, як вже говорилося, з урахуванням цільової аудиторії. Якщо ваші клієнти — це студентство, то спробуйте охопити максимальну кількість навчальних закладів вашого населеного пункту.

Практика показує, що подібний бізнес окупається протягом 12 місяців, а профіт становить не менше 130 000 рублів.

Поділіться своєю думкою