Відкриття архітектурного бюро

Активне будівництво різного роду в нашій країні триває завжди, навіть в періоди економічних криз, тому архітектурні бюро ніколи не залишаються без роботи. Відкривши таку організацію, можна забезпечити себе пристойним доходом на довгі роки вперед.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту буде потрібно орендувати досить просторе приміщення під офіс (не менше 70 кв. м.). Бажано, щоб ваше бюро розташовувалося у престижному міському районі. З персоналу в обов’язковому порядку потрібно найняти дизайнера, проектувальника і декоратора. Для кожного з цих співробітників необхідно організувати комфортне робоче місце відповідно до їх професійними потребами та службовими обов’язками.

Прибуток архітектурних бюро варіюється від регіону до регіону, але, в будь-якому випадку, дохід власників компаній такого роду більш ніж гідний. Середня вартість розробки інтер’єрного дизайну приміщення сьогодні встановилася на позначці в 50 доларів за кв. м. Дизайн-проект будівельного об’єкта коштує в кілька разів дорожче, а якщо потрібно тривалий супровід на всіх етапах реалізації проекту, то вартість послуг може доходити до 1000 доларів в місяць.

Щоб розповісти про свою компанію широкої цільової аудиторії, використовуйте всі можливі засоби реклами — транспорт, ЗМІ, дошки оголошень, Інтернет. Грамотна маркетингова стратегія дозволить окупити стартові вкладення в максимально стислі терміни.

Share your thoughts