Відкриття архітектурного бюро

Активне будівництво різного роду в нашій країні триває завжди, навіть в періоди економічних криз, тому архітектурні бюро ніколи не залишаються без роботи. Відкривши таку організацію, можна забезпечити себе пристойним доходом на довгі роки вперед.

Для реалізації проекту буде потрібно орендувати досить просторе приміщення під офіс (не менше 70 кв. м.). Бажано, щоб ваше бюро розташовувалося у престижному міському районі. З персоналу в обов’язковому порядку потрібно найняти дизайнера, проектувальника і декоратора. Для кожного з цих співробітників необхідно організувати комфортне робоче місце відповідно до їх професійними потребами та службовими обов’язками.

Прибуток архітектурних бюро варіюється від регіону до регіону, але, в будь-якому випадку, дохід власників компаній такого роду більш ніж гідний. Середня вартість розробки інтер’єрного дизайну приміщення сьогодні встановилася на позначці в 50 доларів за кв. м. Дизайн-проект будівельного об’єкта коштує в кілька разів дорожче, а якщо потрібно тривалий супровід на всіх етапах реалізації проекту, то вартість послуг може доходити до 1000 доларів в місяць.

Щоб розповісти про свою компанію широкої цільової аудиторії, використовуйте всі можливі засоби реклами — транспорт, ЗМІ, дошки оголошень, Інтернет. Грамотна маркетингова стратегія дозволить окупити стартові вкладення в максимально стислі терміни.

Share your thoughts