Відігрівання автомобілів взимку

Зимовий сезон часто стає справжньою каторгою для автовласників. Далеко не у всіх є теплі гаражі, а у вуличних умовах машина в мороз просто відмовляється заводитися. Цей факт є каталізатором для розвитку одного з видів сезонного бізнесу. Хороший дохід можна отримати, пропонуючи послугу відігрівання автомобіля взимку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, в якості основного джерела доходу такий проект розглядати не варто. Але подібний бізнес може принести вагому прибуток і допомогти зібрати пристойний стартовий капітал для розвитку підприємницької діяльності в будь-якій іншій сфері. Якщо грамотно провести рекламну кампанію, то всі витрати на обладнання гарантовано окупляться за одну зиму.

Відігрівати машини можна кількома способами. Самий бюджетний варіант — теплова гармата з довжиною гофрованою трубою. Підживлення гармати буде здійснюватися за допомогою паливного конвектора. Також необхідно придбати протипожежну кошму.

В цілому витрати на обладнання не перевищать 20 000 рублів. Обслуговування одного клієнта займає, в середньому, 15-20 хвилин. Працювати можна самостійно, але при великому кількість замовлень краще заручитися підтримкою хоча б одного помічника.

Ціноутворення залежить від регіону. Встановлюйте вартість послуги в залежності від часу доби (вдень — дешевше, вранці і вночі — дорожче). Всього за кілька морозних днів у році можна заробити дуже пристойну суму. При хорошому розкладі стартовий капітал окупиться за кілька днів.

Share your thoughts