Відеовітрини для магазинів

Рекламний бізнес вважається сьогодні одним з найбільш перспективних. Фахівці впевнені, що просунутих маркетологів, які шукають все нові оригінальні способи залучення цільової аудиторії, чекає велике майбутнє. Одним з таких способів можуть стати так звані відеовітрини.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб створити таку вітрину, не потрібно володіти величезним стартовим капіталом і вміти поводитися зі складним обладнанням. Видеобаннеры поставляються в готовому вигляді, і їх можна придбати за досить демократичною вартості. Ідея для підприємців-початківців полягає в тому, щоб шукати магазини, що потребують у рекламі товарів, і пропонувати їм свої послуги.

Монтаж вітрини відбувається досить швидко. На скляне магазинне вікно кріпиться проекційний екран, проектор розміщують всередині торгової точки. Таким чином, скло перетворюється на величезний монітор, на якому можна транслювати абсолютно будь-які сюжети, привабливі для потенційних покупців.

Подібна реклама, без сумнівів, буде помічена і позитивно оцінена кінцевим споживачем. А від молодого бізнесмена потрібно тільки вміння встановлювати і настроювати екран (саме обладнання, за задумом, оплачує торгова точка). Варто тільки знайти одного клієнта, як за ним потягнуться і всі інші, адже ніхто з власників магазинів не захоче відставати від конкурентів. І така ланцюгова реакція здатна принести величезні прибутки без вагомих інвестицій.

Share your thoughts