Віддалена робота журналістом

Фріланс сьогодні на піку популярності. І якщо раніше більша частина фрілансерів займалася створенням та просуванням інтернет-сайтів, то сьогодні на цьому терені все частіше пробують свої сили талановиті і успішні журналісти, що володіють гарним мовним чуттям й власним стилем. Є кілька напрямів віддаленої роботи для журналіста.

Копірайтинг

Сенс цієї діяльності полягає в написанні статей для продажу. Інтернет переповнений сайтами різних тематик, яким потрібен унікальний і грамотний контент. Хороший журналіст, який вміє писати багато і на різні теми, цілком може заробляти на продажі своїх робіт в мережі, наприклад, на біржах копірайтингу. Головне розуміти: після продажу авторські права на текст переходять до покупця.

Замовлення для сайтів

Можна спробувати знайти хорошу компанію, яка потребує заповнення власного офіційного сайту, і укласти з цією фірмою договір на надання письменницьких послуг. Звичайно, таку роботу знайти непросто, але якщо постаратися, стабільний дохід без виходу з дому вам забезпечений.

Редактура

Існують певні інтернет-ресурси, яким потрібна перевірка готових статей на наявність орфографічних, пунктуаційних, стилістичних та інших видів помилок. Послуги редактора, добре показав себе, дуже швидко зростають у вартості.

Інтернет-журнали

Сьогодні звичні всім друковані видання потихеньку витісняються інтернет-журналами. Звичайно, подібні проекти, починаючи роботу, вже мають укомплектований штат журналістів, тим не менш, кадрову плинність ніхто не відміняв, тому цілком можна спіймати удачу за хвіст і отримати відмінну можливість заробити, не встаючи з власного дивана.

Як бачимо, для роботи журналіста у мережі дуже багато. Головне — максимально активний пошук.

Поділіться своєю думкою