Ветеринарна клініка

Кількість домашніх тварин у російських сім’ях неухильно зростає, а разом з цим зростає потреба в послугах ветеринарів. Власна ветеринарна клініка безумовно є вигідною ідеєю для бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, лікування братів наших менших не так популярно, як лікування людей, але і вартість ветеринарних послуг набагато вище. Точніше, безкоштовних фахівців сьогодні просто не знайти. А це вже є найважливішим чинником успішності бізнесу.

Для ветлікарні підійде приміщення площею близько 80 кв. м. Бажано знайти відповідне місце в густонаселеному районі міста, краще всього — в центрі. Бюрократична складова досить неприємна — потрібно отримати ліцензію, дозвіл від санепіднагляду та протипожежної служби. Але всі поневіряння в результаті окупаються досить оперативно.

Уважно поставтеся до підбору персоналу. Співробітники ветеринарної клініки повинні не тільки любити і розуміти тварин, але і обов’язково мати відповідну освіту, а, в ідеалі, і досвід роботи.

Повномасштабну лікарню варто відкривати в населеному пункті, де кількість жителів перевищує 500 000 чоловік. Як показує практика, в цьому випадку можна гарантовано отримати дохід до 100 000 рублів на місяць. Якщо ви живете в маленькому містечку, то ветеринарного кабінету буде достатньо. Він також буде приносити хороший прибуток, але за умови невеликий конкуренції. До речі, санітарний стан і рівень обслуговування багатьох старих ветлечебниц залишають бажати кращого, тому, надавши хороший сервіс і приємну обстановку, ви зможете переманити до себе чужих клієнтів, яких не налякає навіть злегка завищена цінова політика. Люди завжди готові платити за комфорт!

Share your thoughts