Весільні килимові доріжки

Звичайно, весільних аксесуарів сьогодні пропонується великі безліч. Але заповзятливі і грамотні бізнесмени відмінно знають, що будь-який, навіть самий популярний товар, можна зробити більш досконалим і затребуваним. Це чудово розуміють і власники компанії WeddingRunner з Ірландії. Новатори вирішили зайняти вузьку нішу у весільному бізнесі і запропонували майбутнім молодятам робити спеціальні килимові доріжки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Яка наречена не мріє, щоб день весілля був ідеальним? Дівчата буквально марять про те, що вони, немов королеви або кінозірки, підуть до вівтаря з шикарною килимовій доріжці… А що, якщо таку доріжку зробити персоніфікованої? Так подумали ірландці з WeddingRunner і стали шити килими з ініціалами новоспеченого подружжя та датою їх одруження.

Щоб зробити замовлення, молодим можна навіть не виходити з дому. Дизайн килимових доріжок, їх розміри та інші параметри вибираються безпосередньо на сайті компанії-виробника. Ціна одного виробу безпосередньо залежить від складності моделі і довжини: вартість продукції починається від 19 євро за фут.

Потрібно відзначити, що клієнтів у WeddingRunner дуже багато, тому замовлення необхідно оформляти не пізніше, ніж за 12 тижнів до бажаної дати доставки. Після весілля доріжку можна розрізати на кілька частин і зберігати в якості сімейної реліквії.

Ось один з прикладів, коли абсолютно традиційний товар перетворюється в максимально затребуваний, якщо до його створення підійти з деякою часткою креативу.

Share your thoughts