Весільні букети з грошей

Букет — один з невід’ємних атрибутів церемонії одруження. Квіти тримає в руках наречена, їх же підносять гості в тандемі з подарунком. А що, якщо сам букет і буде цим подарунком? Ідея прекрасна, якщо тільки складатися він буде не з звичайних, а з грошових бутонів. На виготовленні таких грошових композицій можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Примітно, що відкрити власну высокоперспективное справу можна без істотних вкладень на старті. Достатньо володіти яскравою фантазією і вміти щось робити своїми руками. В даному випадку потрібно освоїти ази техніки орігамі, щоб створювати з банкнот різні фігурки. Навчитися цьому можна і через Інтернет, але краще взяти кілька уроків у професійного майстра.

Коли навчання буде успішно завершено, можна приступати до формування асортименту товарів. З грошових купюр роблять різні символи, приурочені до свят, цифри і навіть фігурки у вигляді знаків Зодіаку. У Всесвітній павутині є безліч прикладів створення букетів із грошей, тому у вас завжди є можливість почерпнути нові ідеї.

У цьому бізнесі дуже важлива грамотна реклама. Створіть власні групи в соціальних мережах, залишайте візитні картки в весільних салонах і святкових агентствах, розміщуйте оголошення в місцевих ЗМІ. Обов’язково створіть фотогалерею готових робіт, щоб клієнтам було, з чого вибирати. Для зразків не потрібно використовувати справжні гроші — фальшиві грошові знаки, схожі з оригіналом, відмінно підійдуть.

Справжні гроші надає сам замовник. Добре, якщо у вас в запасі будуть нові купюри потрібного гідності, які виглядають в букеті презентабельно. Коштує послуга з виготовлення весільних букетів з грошей, як мінімум, 500 рублів. Оскільки вкладень не потрібно, ці 500 рублів і будуть вашим чистим доходом з кожного замовлення. Букети робляться досить швидко, тому щомісячна прибуток може бути дуже вагомою.

Share your thoughts