Весільна каплиця на воді

Багато закохані пари мріють провести церемонію одруження в красивому і незвичайному місці, де-небудь на островах, наприклад, на Мальдівах. Представники туристичного бізнесу йдуть на багато хитрощі, щоб привернути увагу майбутніх молодят. Наприклад, один з мальдівських готелів пропонує скріпити шлюбний союз прямо в акваторії Індійського океану. Для цього зовсім недавно над морськими глибинами звели прекрасну каплицю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

По суті, це весільний павільйон, невеликий і дуже затишний. Дістатися до нього можна тільки по воді. Всередину білосніжного споруди, що підноситься над нескінченною водною гладдю, ведуть гарні дерев’яні сходи. Піднявшись по них, наречений і наречена потрапляють в просторий зал, де і відбувається вся церемонія.

Простір вміщує близько 18 осіб, тому цілком допустимо запросити гостей. Цікаво, що підлога в каплиці прозорий, і крізь нього можна спостерігати за різними представниками підводної флори і фауни.

Це унікальна пропозиція мальдівських креативників вже по достоїнству оцінили подружні пари зі всього світу. Каплиця з кожним днем стає все відомішим, запис на церемонію ведеться вже на півроку вперед.

Share your thoughts