«Веселий» автотюнінг

Левова частка успіху бізнесмена-початківця залежить від того, наскільки креативний і оригінальний його бізнес-проект. Не секрет: чим менша конкуренція, тим більше шансів на успіх. Цікава ідея, суть якої полягає в наданні послуг «веселого» тюнінгу автомобілів, здатна принести молодому підприємцю істотний дохід.

Так званий «автомобільний нарцисизм» у нас в країні процвітає і вже психологами виділено в особливий тип психопатології. Багато автовласників готові платити значні грошові суми за можливість зробити свого «залізного коня» оригінальним, несхожим на інші. Ось ці автолюбителі і є ваша цільова аудиторія.

Почати можна з малого: пропонуйте всім бажаючим пофарбувати автомобільні шини якимсь нестандартним способом. Для реалізації цієї затії багато не потрібно: пульверизатор, фарбувальні склади і трафарети. Фарбу можна пропонувати як довгограючу, так і водоемульсійну, якщо передбачається, що машину потрібно прикрасити на нетривалий термін для якого-небудь заходу або події.

Барвисте оформлення коліс автомобілів — абсолютно нова послуга для нашої країни, хоча закордонні автолюбителі користуються їй вже досить давно. Якщо зробити грамотну рекламу, то в день можна легко заробляти від 1000 до 4000 рублів. Конкуренція в цій області поки мінімальна, тому у бізнесменів-початківців є всі шанси на успіх.

Share your thoughts