Вендингові сувеніри

Вендінговий бізнес знаходиться на піку розквіту. Через апарати для автоматичної торгівлі сьогодні можна продавати різні товари. Наприклад, прекрасною ідеєю стане сувенірна вендінг-торгівля. Якщо підприємець-початківець грамотно підійде до місця установки апаратів та формування асортименту, то цілком реально отримати щомісячний дохід від 100 до 350 тисяч рублів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вартість вендингової конструкцій для продажу сувенірів безпосередньо залежить від її комплектації варіюється в широкому діапазоні від 50 до 300 тисяч рублів. Звичайно, чим привабливіший зовнішній вигляд автомата і чим більше в ньому слотів, тим він дорожчий, але при цьому і привабливішим для споживача. Виробники апаратів завжди пропонують за додаткову плату оснастити своє «дітище» рядом додаткових функцій, наприклад, ліфтом для завантаження крихких товарів, боксом для оплати банківською картою і т. д.

Для установки вендінг-систем такого типу відмінно підходять вокзали і аеропорти, а також інші місця потенційного скупчення туристів. Автомати, які торгують сувенірами, непогано працюють в торговельно-розважальних центрах, неподалік від місцевих пам’яток, у міських парках культури і відпочинку.

Асортимент може бути найрізноманітнішим — від горезвісних магнітиків на холодильник і кухлів з символікою населеного пункту до ексклюзивної продукції ручної роботи. При грамотному складанні бізнес-плану можна не сумніватися, що такий бізнес-проект матиме успіх.

Share your thoughts