Вендингові сувеніри

Вендінговий бізнес знаходиться на піку розквіту. Через апарати для автоматичної торгівлі сьогодні можна продавати різні товари. Наприклад, прекрасною ідеєю стане сувенірна вендінг-торгівля. Якщо підприємець-початківець грамотно підійде до місця установки апаратів та формування асортименту, то цілком реально отримати щомісячний дохід від 100 до 350 тисяч рублів.

Вартість вендингової конструкцій для продажу сувенірів безпосередньо залежить від її комплектації варіюється в широкому діапазоні від 50 до 300 тисяч рублів. Звичайно, чим привабливіший зовнішній вигляд автомата і чим більше в ньому слотів, тим він дорожчий, але при цьому і привабливішим для споживача. Виробники апаратів завжди пропонують за додаткову плату оснастити своє «дітище» рядом додаткових функцій, наприклад, ліфтом для завантаження крихких товарів, боксом для оплати банківською картою і т. д.

Для установки вендінг-систем такого типу відмінно підходять вокзали і аеропорти, а також інші місця потенційного скупчення туристів. Автомати, які торгують сувенірами, непогано працюють в торговельно-розважальних центрах, неподалік від місцевих пам’яток, у міських парках культури і відпочинку.

Асортимент може бути найрізноманітнішим — від горезвісних магнітиків на холодильник і кухлів з символікою населеного пункту до ексклюзивної продукції ручної роботи. При грамотному складанні бізнес-плану можна не сумніватися, що такий бізнес-проект матиме успіх.

Поділіться своєю думкою