Вендингові автомати з продажу насіння

Переваги вендінгового бізнесу сьогодні стали більш ніж очевидні. Через високотехнологічні і зручні апарати для автоматичної торгівлі продається буквально все, від їжі і напоїв до купальників і предметів мистецтва. Прекрасним сезонним бізнесом може стати продаж насіння рослин через вендінг.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Успішність даної бізнес-ідеї вже доведена на території Лос-Анджелеса. Новий стартап запустила компанія Greenaid. Потрібно зазначити, що проект був спільно підготовлений цією фірмою та міською адміністрацією. Його метою було, в першу чергу, озеленення міста, але в результаті бізнес вийшов далеко за межі мегаполісу. Насіння через вендингові автомати з задоволенням купують місцеві фермери і дачники.

Практика показала, що для вдалого розвитку проекту необхідно ретельно підходити до підбору місця для встановлення апаратів. Greenaid мала достатній стартовий капітал, тому ставила торгові пристрою буквально повсюдно — в школах, на пустирях, у паркових зонах, але найкраще продажі йдуть, звичайно, на ринках, в торгових центрах і садівників настільки трив-городницьких супермаркетах.

Асортимент автоматів не обмежується тільки насінням: додатково через них можна придбати готовий квітковий грунт і добрива. Можна не сумніватися, що подібний спосіб покупки доведеться по душі і вітчизняним городникам.

Share your thoughts