Вендингові автомати в м’ясному магазині

Вендінговий бізнес є одним з найбільш перспективних проектів для підприємців-початківців — великих вкладення на старті не потрібно, а рентабельність при цьому дуже висока. Через вендінг-системи можна сьогодні продавати все, що завгодно, включаючи м’ясо і ковбасу. Це на практиці довів іспанська магазин під назвою Izarzugaza.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Власника м’ясної крамниці Мігелю Изарзугаза прийшла ідея встановити у своїй торговельній точці вендингові автомати в той момент, коли він зрозумів, що за автоматичною торгівлею — майбутнє. І молодий підприємець не прогадав, коли вклав гроші в апарат, спеціально розроблений для нього компанією Urkotronik. Унікальні апарати дають можливість пропонувати покупцям різноманітний асортимент і змінювати його в залежності від сезону.

Потрібно відзначити, що м’ясна лавка знаходиться в популярному туристичним містечку, тому автомат став справжнім порятунком для мандрівників, які не знають мови тієї країни, в яку вони приїхали. Справа в тому, що вендінгове пристрій дає можливість зробити покупку відразу на десяти різних мовах. М’ясо, ковбаси, котлети та інші аналогічні страви можна придбати цілодобово. Всі продукти свіжі, тому від клієнтів Izarzugaza немає відбою. Можна не сумніватися, що і наші соотественники не відмовлять собі в удовольствиии купити пару сосисок або соковитих відбивних без контакту з настирливим продавцем!

Share your thoughts