Вендингові автомати-перукарі

Вендингова система торгівлі стрімко увірвалася і в перукарський бізнес. У деяких європейських містах з’явилися нові автомати під назвою Beautiful Vending Styler machine. За помірну плату ці чудо-машини дають представницям прекрасної статі доступ до спеціальних утюжкам для випрямлення волосся.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно уточнити: Beautiful Vending Styler machine не продають випрямлячі, вони просто дозволяють ними скористатися. Тобто дівчата і жінки можуть при необхідності оперативно привести зачіску в порядок в тому місці, де вони зараз знаходяться. Вендингові автоматичні перукарі розставлені у багатьох громадських місцях — на вокзалах, в аеропортах, торгових центрах, в кафе, ресторанах і т. д.

Перший подібний проект зародився в англійській Лондоні і виявився дуже успішним. Як відомо, Лондон славиться своєю негодою, дощами і високою вологістю, і це докладність позначається на жіночих зачісках не кращим чином. Саме тому автомати з щипцями настільки затребувані. Будь-яка дівчина хоче бути красивою, незважаючи на негоду, і Beautiful Vending Styler machine суттєво в цьому допомагають.

Кількість апаратів краси в Англії досягла 1000 одиниць, а після цього успішний бізнес перекочував і в Європу. Немає жодних сумнівів у тому, що російські красуні теж будуть не проти скористатися унікальною послугою.

Share your thoughts