Вендингова торгівля канцтоварами

За допомогою вендінгових автоматів продають сьогодні все що завгодно — бахіли, ліки, їжу, напої, одяг, прикраси та багато іншого. Відмінним бізнес-проектом може стати організація вендингової торгівлі канцелярським приладдям.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У цьому бізнесі головне — правильний вибір місця дислокації апарату. Автомат з канцтоварами вигідніше встановлювати в навчальних закладах (школах, університетах, коледжах) і офісних центрах. В цих установах потреба в олівцях, ручках, зошитах, папір, клеї є завжди.

Добре продумайте асортимент продукції. Крім письмових приладдя, попитом будуть користуватися прозорі файли, папки, скріпки, гумки, фломастери, батарейки різного розміру. Основне завдання бізнесмена — початківця- знайти вигідних постачальників.

Потрібно відзначити, що дохід від одного апарату буде незначним навіть при націнці в 80-100%. Зате повноцінна вендингова мережа здатна забезпечити свого власника фінансами на роки вперед. Починати варто, як мінімум, з 4-6 установок. Якщо грамотно підійти до реалізації проекту, то стартові вкладення можна окупити за півроку.

Share your thoughts