Вендингова фотореволюция

Розважальна індустрія поширюється і росте не по днях, а по годинах. З’являється все нове обладнання вендінгового типу, що дозволяє звичайним людям розважатися, а власникам апаратів отримувати стабільний прибуток без істотних зусиль. До такого обладнання можна, без сумніву, віднести нові американські вендінг-системи під назвою Dance Heads.

Потрібно зазначити, що аналогів цих агрегатів немає на всій планеті. Тобто, купивши таку чудо-техніку, ви автоматично стаєте власником нового низкоконкурентного бізнесу. Так що ж являють собою Dance Heads, і чому вони так популярні? Тут все дуже просто: Dance Heads — це пристрої для автоматичної фотозйомки, але не звичайні, а багатофункціональні. По суті, це міні-студії, дозволяють робити 3D-знімки та відеозаписи. Так, зайшовши в кабінку, можна за лічені хвилини і невеликі гроші змонтувати відеоролик зі спецефектами або роздрукувати приголомшливі фотографії з об’ємним стереоскопічним зображенням.

Студії формату Dance Heads неодмінно будуть затребувані у великих торгово-розважальних центрах. У теплу пору року їх можна встановлювати прямо на вулицях, наприклад, на пляжах або в парках. Конструкції мобільні, їх можна оперативно розібрати і зібрати всього за 20 хвилин. Цей факт дозволяє використовувати Dance Heads для обслуговування виїзних заходів (корпоративів, весіль, вечірок тощо). У будь-якому випадку, якщо все зробити грамотно, можна не сумніватися в успіху і швидкої окупності вкладень!

Share your thoughts