Вендінговий «монетний» атракціон

Вендінговий бізнес — один з найбільш процвітаючих у всьому світі. В нашій країні він також набирає популярність щодня. І це не дивно: адже автомати самообслуговування дають можливість своїм власникам отримувати стабільно високий пасивний дохід. Прекрасною бізнес-ідеєю стане установка вендингового автомата під назвою «Монетний атракціон».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть цього сувенірного апарату в наступному: користувач поміщає наявну в нього монетку, а пристрій чеканить з неї пам’ятні жетони. Все просто до неподобства і водночас цікаво!

Фінансові розрахунки такі: варто «Монетний атракціон» близько 150 000 рублів. Щоб виготовити один сувенір з монети, користувачеві потрібно заплатити 100 рублів (оплата здійснюється через купюроприймач). Практика показує, що подібні апарати, які встановлені в правильно обраному місці, приносять не менше 3000 рублів чистого прибутку в день. Тобто в місяць це вже близько 90 000 рублів. Нескладно підрахувати, що окупність вкладень з урахуванням оренди території настане вже через 2 місяці роботи.

Дизайн сувеніра користувач може вибрати самостійно з великої кількості запропонованих варіантів. Потрібно відзначити, що набір кліше у кожного з таких пристроїв індивідуальний — виробники намагаються не повторюватися.

Конкуренція в цьому роді бізнесу поки відсутня. Отримати вагомий прибуток можна, розмістивши прилад у великому торговому центрі, а також на вокзалах і в аеропортах — сувеніри такого типу дуже люблять туристи, адже вони набагато цікавіше, ніж банальні брелоки або магніти на холодильник.

Share your thoughts