Вендінговий бізнес на молоці

Нинішнє суспільство просто обожнює купувати різну продукцію з вендінгових автоматів. Чому? Хоча б тому, що швидко і без нудних черг.

Так що в якості дуже цікавої ідеї для бізнесу можна розглянути, наприклад, продаж молока за допомогою такого пристрою, а саме — молокомата. Зовні він схожий на звичайний агрегат з отвором для прийому грошей.

Основною перевагою такого бізнесу можна вважати його безвідходність. Навіть нераскупленное молоко в кінці дня можна використовувати для виготовлення різних кисломолочних продуктів.

Встановлення автомата з продажу молока варто виробляти у великих ТЦ, магазинах, спортивних клубах, школах, метро, кафетеріях, санаторіях і навіть просто на багатолюдних вулицях.

Що стосується вартості 1 автомата даного типу, вона навряд чи перевищить півмільйона рублів. Оренда великої площі в даному випадку не потрібно. Достатньо півтора метрів.

Складності можуть виникнути при установці автомата в магазині — власники великих торговельних точок можуть побачити у вас конкурента, який буде заважати торгівлі. Також варто врахувати, що деякі люди ставляться до продукції з молокоматов з обережністю — швидкопсувний продукт, як не крути.

Поділіться своєю думкою