Вендінговий автомат з розслаблюючій взуттям

Напевно, кожній молодій дівчині, коли-небудь відвідувала вечірки в нічному клубі і провела весь вечір на підборах, відомо жахливе відчуття втоми і важкості в ногах. Часом здається, що дістатися до будинку на шпильках вже неможливо, і виникає бажання викинути їх і йти босоніж. Заповзятливі працівники англійської компанії Rollasoles вловили цю тенденцію і дуже швидко придумали, як перетворити її в прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Компанія запропонувала цільової аудиторії, якою і є ті самі дівчата на шпильках, змінити свою красиву, але непрактичну взуття відразу після танцювального марафону на одноразові черевики. Для цього біля входу в нічні клуби стали встановлювати вендингові апарати, які продають вышеобозначенные вироби.

Автомати пропонують придбати одноразову взуття різних розмірів і відтінків. Компанія надає широку кольорову гаму черевик, щоб представниці прекрасної статі мали можливість підібрати аксесуар в тон наряду.

Варто одна пара одноразової взуття всього 5 фунтів стерлінгів. У перерахунку на російську валюту, ціна становить близько 230 рублів. Цілком розумна плата за комфорт!

Share your thoughts