Вендінговий автомат з продажу золота

Вендінг став настільки популярний в усьому світі, що таким чином сьогодні продається навіть золото! Так, саме про такі планах оголосила німецька корпорація TG-Gold-Super-Markt. Власники компанії збираються встановити по всій країні понад 5 сотень вендінгових автоматів, в яких будуть продаватися золоті монети, злитки, а також прикраси. При цьому незвичайні агрегати, оснащені найпотужнішої антивандальною системою, будуть монтуватися в максимально прохідних місцях — на вокзалах, в аеропортах і т. д.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що вартість золота буде трохи вище ринкової, і всі коливання на золотому ринку будуть миттєво відображатися на ціні вендінгового товару, тобто цінові показники будуть змінюватися буквально в режимі реального часу. Всі маніпуляції з автоматом фіксуються системою відеоспостереження.

Така ідея виникла невипадково: відомо, що попит на золото постійно зростає. І досвідчені інвестори, і прості обивателі вважають за краще в кризових умовах вкладати фінанси саме в цей дорогоцінний метал. Німецька корпорація TG-Gold-Super-Markt вчасно відстежила цю тенденцію і запропонувала покупцям відмінну альтернативу традиційним ювелірним торговим точкам і золотовалютним бірж.

До речі, подібною апаратурою вже зацікавилися багато великі банківські установи.

Share your thoughts