Вендінговий автомат для ксерокопій і сканів: бізнес-ідеї для початківців, у сфері сервісу, в маленькому місті, мінімальні вкладення

Незважаючи на технології та прогрес нам постійно потрібні ксерокопії документів — будь то паспорт або медкарточка. До копіювання додався ще один популярний процес сканування, а також висилка документів поштою. Поки послуги не втратили актуальність, придивіться до автоматичного обслуговування.

Ідея з автоксерокопированием не унікальна і нова: у великих містах такі автомати давно встановлені і успішно працюють. Проте постійно з’являються тренди, які допоможуть зайняти нішу в цій області.

Нова розробка ринку — вендинговий апарат, який являє собою одночасно копіювальний і платіжний автомат. Він ксерокопіюють, сканує, роздруковує документи, а також приймає оплату за мобільний телефон та інтернет. Швидкість роботи нового терміналу вище аналогів: час на ксерокопіювання не перевищить 10 секунд.

Автоматичний апарат читає записи на флешці, зберігає відсканований документ в PDF-книги, відображає вміст документа на моніторі з діагоналлю 17 дюймів і включає в себе банк даних документів, які можна швидко роздрукувати — навчальні матеріали, шаблони довідок в держустанови — в залежності від дислокації терміналу.

Термінал — непогана альтернатива відділу з працівниками: клієнт зробить все швидко, не зіткнеться з хамством або неприязню персоналу і нав’язуванням послуг.

Подібні термінали можуть бути встановлені у вашому місті, однак багатофункціональних апаратів не так багато — завжди є шанс поборотися з конкурентами. Можна хитрувати: якщо хочете встановити апарат для студентів внз, але помешкання вже зайняті конкурентами, поставте свій термінал десь по дорозі від вузу до зупинки — в найближчий торговий або адміністративний центр. Зазвичай автомати виглядають привабливо і стильно, а значить, впишуться в будь-який сучасний інтер’єр.

Купівля терміналу обійдеться вам в 160 тисяч рублів. Варто враховувати витрати на орендну плату за приміщення — приблизно від 1, 5 тисяч рублів.

Доходи від ксерокопій, сканера і принтера досягають 20 тисяч рублів, а від моментальної оплати послуг — близько 50 тисяч. Апарат окупить вкладення за 3-12 місяців — залежно від місця розміщення.

Поділіться своєю думкою