Вендінговий 3D-принтер

Технології 3D-друку міцно входять в наше життя, як і вендингова торгівля. Американські стартапери вирішили поєднати ці два новаторства і побудували унікальний у своєму роді, абсолютно новий вид бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вендингові апарати під назвою Dreambox нещодавно з’явився на вулицях великих американських міст. Це пристрій пропонує всім бажаючим друкувати різні вироби з біопластика. Авторами приладу стали члени творчої лабораторії Virginia Tech.

Щоб роздрукувати необхідний предмет, користувачу цього пристрою не потрібно мати спеціалізовані знання. Dreambox має вихід в Інтернет. Через Всесвітню павутину можна легко дістатися до каталогу компанії і вибрати деталь, яка вимагається. В базі апарату закладено безліч зразків, тривимірні моделі яких з біопластика в точності відтворюють оригінал.

Теоретично, вихідним матеріалом для створення 3D-шедеврів може служити не тільки біорозкладаний пластик, але і дерево, а також метал. Розробники в найближчі кілька років планують розширити опції апарату і додати функцію вибору матеріалу. А поки Dreambox стрімко підкорює світові простори в тому вигляді, в якому існує сьогодні. Не далекий той день, коли новинка перетне і російські кордони!

Share your thoughts