Вендінг-кафе

Конкуренція серед закладів громадського харчування величезна. Починаючим підприємцям доводиться вигадувати все нові способи залучення відвідувачів. Щоб домогтися успіху в цій ніші, необхідно знайти низкоконкурентное ланка і постаратися зайняти його як можна швидше. Одним з варіантів може стати відкриття так званого вендінг-кафе.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект являє собою заклад громадського харчування, обслуговування якому побудовано на основі вендінгових автоматів. Тобто в такому кафе кількість обслуговуючого персоналу зведено до мінімуму — клієнту надається можливість самостійно сконструювати свій обід за допомогою всіляких пиццематов, кофематов, снэкоматов, молокоматов і т. д. Для комфортного прийому їжі в кафе слід передбачити невеликі столики, а також сміттєзбірники.

Плюси такого бізнесу величезні. Можна не сумніватися, що споживач із задоволенням піде в кафе, де має можливість швидко, без черг і за помірну плату отримати свіжі продукти для перекусу. При цьому власнику закладу не доведеться витрачатися на кухарів, офіціантів і інших співробітників — досить пари операторів, які будуть стежити за працездатністю вендінг-пристроїв, наявністю в них необхідного товару і чистотою.

Асортимент повинен бути досить широким — кілька видів піца, гамбургери і хот-доги, бульйони, солодощі, напої (чай, кава, молоко, соки) і т. д. Чим ширше «меню», тим більше охоплення клієнтської аудиторії. Головне — правильно підібрати місце розташування закладу.

Для відкриття невеликого вендінг-кафе буде потрібно близько 2,5 млн. рублів. Близько 70% від цієї суми піде на покупку автоматів, решта — на закупівлю товарів та інші витрати. Прогнозовані терміни окупності — не більше 1 року.

Share your thoughts