Велотури для дівчат: іноземні бізнес-ідеї

Відомий канадський туроператор придумав нову розвагу для представниць прекрасної половини людства. Компанія організовує велосипедні тури, учасницями яких є виключно жінки. Організатори таких велопоїздок щиро вважають, що в компанії собі подібних дівчина відчуває себе набагато комфортніше як фізично, так і психологічно.

Від бажаючих приєднатися до жіночною групі велотуристів потрібна витривалість: крутити педалі гірського «коня» доведеться 3, а то і 4 години в день. Для тих, хто не дуже впевнений у своїх силах, створені тури вихідного дня. Учасниці цієї не надто тривалою і дальньої велоекскурсії досліджують околиці Онтаріо і насолоджуються місцевими красотами.

На випадок, якщо жінка абсолютно не знайома з велосипедом, але дуже бажає увійти в коло велосипедистів-любителів, компанія надає послуги тренерів. Наставниці близько трьох — чотирьох днів навчають учасниць проекту азам водіння велосипеда, нюансів при підйомах і спусках і т. д, вибираючи легкий екскурсійний маршрут.

Для тих, хто впевнено почуває себе «в сідлі», розроблені більш складні і тривалі екстремальні тури, тривалістю до 9 днів.

Маршрутів на вибір — величезна кількість, від звичних до зовсім екзотичних, на кшталт поїздки в джунглі Коста-Ріки.

Ціна туру залежить від тривалості поїздки і складності маршруту. Мінімальна вартість — 795 канадських доларів, максимальна — 3395.

Поділіться своєю думкою