Велотренажер-пральна машина

Велосипед, як відомо, давно винайдений, але це не заважає креативним «технарям» удосконалювати його конструкцію і збільшувати функціональність. Так вчинили, наприклад, китайські студенти. Вони придумали, як отримати додаткову користь від і без того корисного обертання педалей. Зовсім недавно заповзятливі молоді люди представили на суд громадськості своє унікальне винахід під назвою Bike Washing Machine, представляє собою вдалий синтез велотренажера і пральної машини.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Конструкція Bike Washing Machine — це стандартний велосипедний тренажер з тією лише різницею, що замість переднього колеса винахідники встановили барабан від пралки. В цей барабан поміщається брудну білизну, засіб для його очищення і заливається вода. Прання починається в той момент, коли користувач велосипеда натискає на педалі. Тобто педалі крутяться — барабан обертається. За 30-60 хвилин «поїздки» можна і накачати м’язи, і одяг випрати.

Bike Washing Machine має досить компактні розмірні параметри. Він чудово підходить для домашнього використання. Перші випробування вже пройшли в умовах студентських гуртожитків, і результати виявилися приголомшливими. Тренажер дає можливість не тільки поліпшити фізичний стан організму, але і пристойно заощадити електроенергію. Найближчим часом винахідники планують налагодити промислове виробництво свого унікального «дітища».

Share your thoughts