Велотранспорт з GSM-захистом від викрадення

Нової перспективної бізнес-ідеєю поділилася голландська компанія VanMoof — виробник лінійки високотехнологічних велосипедів. Сьогодні в асортименті компанії п’ять різних моделей двоколісного транспортного засобу, що розрізняються між собою конструкцією рами, вбудованою системою «інтернету речей», а також присутністю електродвигуна. Будь-яку модель покупець може «підігнати» під свої потреби, самостійно обравши комплектацію і оснастивши свій транспорт кошиком для покупок або другим сидінням.

Тепер у планах корпорації — новий стартап, ідея якого полягає в тому, що в разі викрадення велосипеда фірма зобов’язується самостійно займатися його пошуками.«Просунуті» велосипеди обладнуються спеціальними GSM-датчиками стеження. Як показує практика, захист від викрадення відмінно працює — співробітники організації вже знайшли кілька своїх дітищ» на території Брюсселя і Марокко і доставили їх назад власникам.

Стартапери кажуть, що основна мета проекту — звести угони двоколісного транспорту до мінімуму: якщо злодії будуть знати, що велосипед все одно виявиться, то сотню разів подумають, перш ніж вчинити злочин.

Клієнти компанії, що вирішили придбати велотранспорт, отримують дані для зв’язку зі службою підтримки, яка працює в цілодобовому режимі і допомагає власникам велосипедів вирішити будь-які проблеми, що стосуються нового придбання.

На закінчення варто сказати про ціну на велосипеди компанії: вартість на старі моделі починається від 800 доларів, велосипеди з датчиками оцінюються не менше, ніж в 1500 доларів.

Поділіться своєю думкою