Велотаксі

На популярну сьогодні в усьому світі послугу «таксі для велосипедистів» поглянули під іншим кутом на території Латвії. Сама ідея надавати велолюбителям тюнінговані авто, придатні для перевезення будь-якого виду велосипедів, не нова. Але латвійська компанія під назвою Baltic Taxi відзначилася тим, що пропонує цю послугу абсолютно безкоштовно! У чому ж їх секрет, і з чого власники фірми планують отримувати прибуток, покроющую всі витрати на тюнінг автопарку та рекламу? Відповідь лежить на поверхні: проект під назвою Velo Taxi вже зробив балтійську компанію відомою на весь світ!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Експериментатори зробили ставку на те, що незабаром у різних містах планети у них з’явиться маса наслідувачів. Служби таксі стануть переобладнати свої авто, встановлювати на даху спеціальні багажники. Та що там говорити: дуже скоро стане просто немодно і обурливим не мати в таксопарку машин з можливістю велоперевозки! Але при цьому першопрохідцями так і залишаться новатори з Baltic Taxi! Це чи не найкраща реклама для компанії?

До речі, кожна з машин латвійського обслуговуючого сервісу має можливість транспортувати відразу два велосипеда. Цільовою аудиторією позначені закохані пари. Адже це так романтично — прогулянки на велосипеді по місту! І, звичайно ж, молоді люди всієї планети сприйняли цю ідею, що стала основною концепцією таксопарку, «на ура»!

Правда, є сенс у вашому населеному пункті впроваджувати таку додаткову послугу в служби таксі, вирішувати тільки вам. Люблять місцеві дівчата та юнаки таку романтику? Або воліють замість велосипеда осідлати лавку у дворі будинку, озброївшись пляшкою пива?

Share your thoughts