Велосипедний замок з алкотестером

Як відомо, з появою водійських прав у людини моментально з’являються і відповідні обов’язки. Багато автолюбителів ображаються: чому більшість правил поширюється тільки на тих, хто крутить баранку»? А як же, наприклад, велосипедисти, які сьогодні нещадно тіснять машини на дорогах і стають повноправними учасниками руху?

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Треба сказати, що далеко не завжди велолюбителі дотримуються правила і знаходяться за кермом в адекватному стані. Заповзятливі японці вирішили відкрити боротьбу з такою несправедливістю і почали створювати високотехнологічні пристрої, покликані впорядкувати поведінку велосипедистів.

Так, зовсім нещодавно у світ вийшла унікальна інновація під назвою Alcho-Lock. Винахід являє собою замок для велосипеда, але не звичайний, а з вбудованим аклкортестером. Подібний алкозамок уберігає велотранспорт не тільки від викрадачів, але і від самого власника, якщо він раптом вирішив «закласти за комір».

Замок-інгалятор оснащений спеціальною трубочкою, в яку перед відкриттям потрібно дути. Якщо датчик відчує, що у видихуваному користувачем повітрі міститься хоча б трохи парів алкоголю, замок просто не розблокується.

Звичайно, не всі велолюбителі відрізняються відповідальністю і готові самостійно придбати для себе такий гаджет. Але ось велопрокатам інновація вже припала до душі. Замовлень на «розумний замок» у компанії-розробника предостатньо!

Цікаво, що замок здатний зв’язатися зі спеціальним мобільним додатком і навіть вислати вашим друзям і знайомим попередження про алкогольному сп’янінні їх одного і можливої необхідності забрати його з того місця, де він зараз знаходиться!

Share your thoughts