Велосипедний вендінг

Велотранспорт набуває все більшої актуальності. У зв’язку з цим зростає потреба в запасних частинах для велосипедів. Далеко не завжди є можливість шукати спеціалізовані магазини, щоб придбати якусь потрібну деталь або аксесуар до двоколісного «коня». Вихід з цього становища знайшли американські стартапери. На просторах мегаполісів США з’явилися унікальні вендингові автомати для продажу велосипедних запчастин.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, всі комплектуючі для велосипедів вкласти в один автомат просто нереально. Тому в пристрої під назвою Express Biker зібраний самий затребуваний асортимент. Через апарат можна придбати, наприклад, фари, камери, маслянки, спеціальні «аптечки» з ремкомплектами і багато інші дрібниці. Вартість товарів невисока, від 5 до 30 доларів.

Експерти у сфері підприємництва стверджують, що подібний концепт при правильному підході можна перетворити в дуже прибутковий бізнес для Росії. Перспективи біля західного ноу-хау дійсно величезні. Головне — адаптувати проект під потреби наших співвітчизників, і можна стати одним з найуспішніших підприємців-першопрохідців!

Share your thoughts